wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Newsy2 » Terminal płatniczy za darmo
Pisz do nas na gg
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Zostaw kontakt a oddzwonimy
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
WebS

Terminal płatniczy za darmo

Data dodania: 29-01-2018 Wyświetleń: 215 Czy chciałbyś używać terminale płatnicze za darmo przez rok, bez abonamentu, bez prowizji do 100 000 zł rocznie, bez żadnych opłat ?

Terminal płatniczy za darmo przez 12 miesięcy.
Od dawna mówi się w Polsce o zastąpieniu gotówki płatnościami elektronicznymi. Najbliższe temu są kraje skandynawskie.
W Polsce rozpoczął się Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego mający na celu jeszcze większe rozpowszechnienie płatności bezgotówkowych.
Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa to pomysł uczestników rynku usług płatniczych w Polsce do których należą: wydawcy kart, agenci rozliczeniowi oraz organizacje Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.
Program przeznaczony jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za pomocą kart płatniczych.
Zarządcą programu Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

Firma ARKOM została Złotym Partnerem PayTel - jednego z największych agentów rozliczeniowych w Polsce. PayTel uczestniczy w Programie Polska Bezgotówkowa - terminale bez opłat przez rok i bez prowizji do obrotu 100 000 zł na kartach. 
Możemy zaoferować Państwu terminal o ile spełnicie określone poniżej kryteria.

 
Jeśli chcesz skorzystać z tej propozycji lub dowiedzieć się więcej zadzwoń teraz:
tel. 41 312 44 11, 502 244 727

Jeszcze jedna ważna informacja - przedsiębiorca nie otrzymuje terminali płatniczych na własność. Podpisuje umowę użytkowania na co najmniej 12 miesięcy. Jeśli chce zakończyć po roku, musi odpowiednio wcześniej wypowiedzieć umowę i nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chce dłużej użytkować urządzenie musi przedłużyć / podpisać nową umowę lub przewidzieć wcześniej i podpisać umowę na okres dłuższy - 24, 36 miesięcy itp. Po okresie umowy powinien urządzenia zwrócić do swojego agenta rozliczeniowego z którym podpisał umowę. 

Warunki przystąpienia przedsiębiorców do programu:
 • Co najmniej przez 12 miesięcy przed podpisaniem umowy przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line"MsoNormal"
 • Aktualnie nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
 • Nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym;
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych ( biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuje do Programu
 • Podpisze umowę na akceptacje kart płatniczych z partnerem programu.

PayTel uczestniczy w Programie Polska Bezgotówkowa- terminale bez opłat przez rok i prowizji do obrotu 100 000 zł

Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:
 • Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel
 • Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal
 • Brak minimalnego progu obrotu
Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale.
Terminal płatniczy bez żadnych opłat przez rok
Przejdź do strony głównej
Kontakt ... dane teleadresowe
 • PolskieKasy.PL serwis kas fiskalnych
  Częstochowska 19
  25-647 Kielce
  parter w budynku naprzeciw Drugiego Urzędu Skarbowego
  (dokładnie vis a vis urzędu)


 • E-mail:sklep@PolskieKasy.PL
 • Telefon41 312 44 11
  502 244 727
 • Fax41 34 33 110
 • Gadu Gadu53758998
 • Godziny działania sklepupon.-pią. 9.00 - 16.00, w soboty nieczynne
Zadzwoń do nas za darmo
-------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------
Chmura tagów
Statystyka
 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 137185 klientów
 • Sklep działa od: 14-03-2015
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl