wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Terminale płatnicze za 0 zł przez rok - najczęściej zadawane pytania
Pisz do nas na gg
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Kategorie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Zostaw kontakt a oddzwonimy
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
WebS

Terminale płatnicze za 0 zł przez rok - najczęściej zadawane pytania

Terminal płatniczy za darmo przez 12 miesięcy.

Wszystko całkowicie bez opłat - abonament 0 zł, instalacja 0 zł, szkolenie 0 zł, prowizja 0 zł do 100 000 zł rocznego obrotu.
Jeśli wypowiesz umowę zgodnie z warunkami to po roku zwracasz terminal i zakańczamy współpracę za 0 zł.
Jeśli spełnisz warunki możesz otrzymać nawet 3 urządzenia.
Jesteś zainteresowany skontaktuj się : 41 312 44 11, 502 244 727
lub przyjedź - PolskieKasy.PL ul. Częstochowska 19, Kielce
( na przeciw II Urzędu Skarbowego ) 

Czy na pewno nie ma nic za darmo ?
Aby dowiedzieć się więcej naciśnij "PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ".Terminal płatniczy za 0zł przez rok - czy na pewno za darmo i czy dla każdego ?

W skrócie można powiedzieć że terminal płatniczy za darmo ale nie dla każdego. Dokładniej nie sam terminal jako urządzenie otrzymujemy a jego użytkowanie gdyż zostaje wypożyczony czy wynajęty ( nadal za 0 zł ) a po okresie umowy trzeba go oddać.

Dlaczego nie dla każdego?
Są pewne kryteria jakie muszą spełnić przedsiębiorcy. Poniżej przedstawione są w kilku punktach.

Kryteria jakie muszą spełnić przedsiębiorcy którzy chcą przystąpić do programu :

- firma nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym

- firma franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym - nie działa jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuje do Programu

- przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel nie oferowała usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line.


Ile urządzeń mi przysługuje ?
Po spełnieniu warunków można użytkować do 3 urządzeń bez opłat przez rok.

Czy podpisuję jakąś umowę ?
Tak. Terminal jest wypożyczony na podstawie umowy. Nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów za użytkowanie. Umowa może być zawarta na okres 12, 24, 36 miesięcy lub na czas nieokreślony. Jeśli podpiszemy umowę na rok a następnie wypowiemy ją w określonym czasie to nie poniesiemy żadnych kosztów.

Kto pokrywa koszta użytkowania terminali ?
Terminale płatnicze udostępniane są w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Ma on na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych.
Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa której fundatorem jest Związek Banków Polskich. Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” jest wspólnym dziełem uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program przeznaczony jest dla małych i średnich firm zainteresowanych przyjmowaniem płatności przy pomocy kart płatniczych.
Koszta użytkowania terminali pokrywa Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Co finansuje Polska Bezgotówkowa ?
Polska Bezgotówkowa finansuje dzierżawę terminala przez rok, prowizję od transakcji do 100 000 zł , instalację oraz szkolenie z obsługi terminali objętych programem ( do 3 sztuk ).

Ile można zaoszczędzić korzystając z oferty ?
Koszta obsługi terminala zależą od wielu czynników. Wpływ ma agent rozliczeniowy, rodzaj terminala (GPRS z kartą SIM, Ethernetowy podłączany do internetu itp.), długość umowy, rodzaj umowy (umowa z abonamentem miesięcznym lub bez), prowizja od transakcji, obrót miesięczny.

Przy umowie abonamentowej na 12 miesięcy z typową opłatą 50 zł/mc , prowizją 0,5% i obrotem rocznym 100 000 zł łatwo policzyć.
wynajem roczny 50 zł/mc x 12 mc = 600 zł
prowizja 0,5 % x 100 000 zł = 500 zł
Przy umowie z abonamentem koszt roczny wyniósłby  600 zł + 500 zł = 1100 zł

Przy umowie bez abonamentu zakup terminala to koszt 200 - 400 zł​, nie płacimy abonamentu ale typowa prowizja to około 1,5%
prowizja 1,5 % x 100 000 zł = 1 500 zł
Przy umowie bez abonamentu koszt roczny jest dużo większy  1 500 zł + 200 zł = 1 700 zł

Korzystając z jednego terminala możemy zaoszczędzić powyższe kwoty. Oczywiście użytkując dwa lub trzy terminale możemy zaoszczędzić odpowiednio więcej.

Do kiedy można skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa ?
Według wstępnych założeń dofinansowaniem mają być objęte terminale zaraportowane do Fundacji w latach 2018-2020. 
Biorąc pod uwagę zmienność przepisów w Polsce program może zakończyć się w każdej chwili.

Gdzie można podpisać promocyjną umowę na terminal ?
Umowę można podpisać w firmie PolskieKasy.PL. Zostaliśmy Złotym Partnerem PayTel - jednego z największych agentów rozliczeniowych w Polsce. PayTel uczestniczy w Programie Polska Bezgotówkowa i dzięki temu możemy zaoferować Państwu tą wyjątkową ofertę.

Jesteś zainteresowany skontaktuj się : 41 312 44 11, 502 244 727
lub przyjedź - PolskieKasy.PL ul. Częstochowska 19, Kielce
( na przeciw II Urzędu Skarbowego ) 

Szczegółowe zasady programu znajdują się na stronie www.PolskaBezgotowkowa.PL .
Przejdź do strony głównej
Kontakt ... dane teleadresowe
 • PolskieKasy.PL serwis kas fiskalnych
  Częstochowska 19
  25-647 Kielce
  parter w budynku naprzeciw Drugiego Urzędu Skarbowego
  (dokładnie vis a vis urzędu)


 • E-mail:sklep@PolskieKasy.PL
 • Telefon41 312 44 11
  502 244 727
 • Fax41 34 33 110
 • Gadu Gadu53758998
 • Godziny działania sklepupon.-pią. 9.00 - 16.00, w soboty nieczynne
Zadzwoń do nas za darmo
-------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------
Chmura tagów
Statystyka
 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 137192 klientów
 • Sklep działa od: 14-03-2015
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl